Novinka: Revoluce jménem OLAPLEX

Rádi bychom Vám představili Olaplex. Jedná se o ORIGINÁLNÍ recepturu, která provede ve Vašich vlasech dokonalou rekonstrukci a zabrání jejich dalšímu poškozování. Už se nemusíte obávat narušení vlasů během barvení či melíru...naopak, Vaše vlasy budou po aplikaci Olaplexu zdravější a krásnější! Je to jednoduše ta nejlepší cesta ke zdravým vlasům! :)

  

Olaplex‬ je přípravek originální chemické receptury, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Přejděte bez obav na světlejší odstín. Posuneme hranice barvení dál, aniž by byla ohrožena integrita vlasů. Už se nemusíte při barvení obávat poškozených vlasů. Věřte nám!

Olaplex udělá Vaše vlasy silnější, zdravější a Vaše barva vydrží déle. Je vhodný doslova pro každé vlasy a na všech je ihned viditelný výsledek. Nejedná se o žádný zdlouhavý proces, či speciální zažehlování jako v případě jiných kúr. Olaplex je naprosto jedinečný  v tom, že jediná molekula dokáže provést dokonalou rekostrukci ve vlasech během barvení či melíru nebo při samostatné kúře. Olaplex se z vlasů navíc nevymývá, vlasy zůstávají stále ve stejné kondici jako když odcházíte z našeho studia. Opakovaným použitím tohoto zázraku při další návštěvě, jsou vlasy ještě zdravější a vy můžete častěji měnit barvy, aniž by se poškozovaly. 
Pro nadšené zákaznice je také připravená speciální domácí "lahvička" Olaplex a vy tak můžete pokračovat v péči i doma. Výsledek je tak ještě intenzivnější.
 Ještě více informací naleznete  na webu Olaplex ZDE