Davines profesionální přírodní vlasová kosmetika

Používáme vlasovou kosmetiku Davines, která si získává oblibu mezi klienty nejen svou šetrností, ale i díky svým základům postavených na přírodní bázi. Davines je italskou značkou přírodní kosmetiky, jejíž přípravky jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí - výtažků z bylin a květin. Produkty Davines je možné u nás i zakoupit a dodat tak svým vlasům přírodní péči i doma. 

Davines colourDavines New Colour
Davines představuje nový způsob barvení bez amoniaku.

Revoluční systém, který nabízí nekonečné možnosti. Svět nových možností otevírající se pro salony a jejich klienty, vzácný dar k získání barevných nuancí, které obyčejně jen příroda dokáže vytvořit ze směsi kreativity a až vědecké důmyslnosti. A NEW COLOUR – inspirována multi-barevným světem hmyzu s jeho vznešeným spojením tvarů, barev a světla a vědeckého potenciálu karotenoidů a melaninů (přírodní barviva rostlinného i živočišného původu), Davines pro salony obrátil svět barvení vzhůru nohama, konečně nabídka způsobu, jak pracovat s čistou barvou a transformovat ji do zcela nových výsledků s maximálním komfortem pro zákazníky, a to při plném respektování vlasové struktury.

Prodej vlasové kosmetiky Davines a kadeřnických potřeb
V našem salonu La Cannelle je pro naše zákazníky možnost si i zakoupit vlasovou kosmetiku Davines. Máme velmi příznivé ceny a nabízíme rovněž možnost zakoupení dárkových certifikátů pro známé k Vánocům, narozeninám a jiným příležitostem.

www.davines.com