Masáž lávovými kameny

Tato masáž patří mezi jednu z nejoblíbenějších technik na světě. Masáž horkými lávovými kameny stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, má na člověka hluboké relaxační účinky a napomáhá k detoxikaci organismu. Lávové kameny mají velice silnou energetickou vibraci a pomáhají odstraňovat blokace na meridiánech a díky tomu aktivují energie v našem těle.

Více...
Indická masáž hlavy

 Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši.
Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům.

 

Klasická masáž

 Jedná se o klasickou olejovou masáž, která nejen odstraňuje únavu, ale posiluje regeneraci celého organismu. Zbavuje tělo napětí a ztuhlosti, pomáhá k osvěžení po psychické i fyzické zátěži, pomáhá proti bolestem hlavy, únavě i stresu. Díky přesným postupům při masírování jednotlivých partií se předchází procesu zkracování svalů, které je často zdrojem bolesti. Další blahodárné účinky masáže jsou prokrvení svalového a vazivového aparátu, a tím druhotně i vnitřních orgánů. Dochází ke zrychlení látkové výměny, je tedy velmi vhodná např. při cílené detoxikaci organismu.

Více...