Rituál Tokoriki - masáž horkými mušlemi

Masáž horkými mušlemi Tokoriki se řadí mezi jednu z nejkrásnějších masážních technik. Masáž je spojena s očistným celotělovým rituálem, který ve spojení s tělovým mlékem, peelingem, přírodními oleji a důkladnou masáží horkými mušlemi nastaví v těle regenerační procesy, kdy takto ošetřená pokožka má pevnější a zdravější vzhled. Teplo odbourává svalovou únavu, uvolní zatuhlé svalstvo v těle a nastává fyzická i celková psychická regenerace organismu. Důkladné prohřátí svalstva napomáhá odstranit bolesti zad a šíje a další neduhy zmítané v lidském těle.

 

 

Ošetření těla se provádí s kosmetikou Pure Fiji, která nádherně provoní vaše tělo exotickým vánkem.

Postup masáže:
Ošetření celého těla tělovým mlékem a peelingem s krystalky cukrové třtiny.

hydratace pokožky prvotřídními kokosovými oleji

masáž celého těla horkými mořskými mušlemi

závěrečné promačkání, relaxace

Nezapomeňte v den masáže, nejlépe hned od rána zvýšit příjem tekutin. Touto masáží zbavujeme intenzivně tělo usazených toxinů ve svalech a kloubech - proto je důležité hodně pít, aby se toxiny dostaly z těla ven.

Kdy není masáž vhodná?
Cukrovka, křečové žíly, záněty žil, záněty (kloubů, dutiny břišní, ledvin, močových cest atd.), otevřené rány a modřiny, nedávné operace, virová a infekční onemocnění, kožní infekce, popáleniny, těhotné ženy a ženy v šestinedělí, choroby dutiny břišní spojené s krvácením, onkologická onemocnění, vysoký krevní tlak,epilepsie, menstruace,těsně po jídle, přecitlivělost na teplo, celková slabost a nadměrné tělesné vyčerpání.