Mořský vánek

 Masáž Mořský vánek je spojena s očistným rituálem, který ve spojení s peelingem, masážním olejem, tělovým máslem a důkladnou masáží nastaví v těle regenerační procesy, kdy takto ošetřená pokožka má pevnější, pružnější a zdravější vzhled. Odbourává svalovou únavu, uvolní zatuhlé svalstvo v těle a nastává fyzická i celková psychická regenerace organismu. 

 

Ošetření těla se provádí s kosmetikou Sea of SPA. Produkty Sea of Spa jsou vyráběny s použitím minerálů a bahna z Mrtvého moře v kombinaci s vitaminy, oleji a přírodními výtažky. Mrtvé moře je celosvětově známé pro své jedinečné schopnosti léčit mnoho nemocí a řešit řadu zdravotních problémů.

Postup masáže:
Peeling: Pomocí nanesení vanilkového peelingu dodáme do pokožky kvalitní minerály z mrtvého moře, další důležité vitamíny a nenasycené mastné kyseliny. Tento peeling pokožku dokonale čistí, vyživuje, hydratuje, zjemňuje a omlazuje.

Olejová masáž vanilka: Během této olejové masáže se zaměříme na problematické partie vašeho těla, zaměříme se na ztuhlé svalstvo či ceulitidu. Olej obsahuje minerální látky z Mrtvého moře, vitamin A a D a dodá pokožce pružnost, pomáhá suché pokožce se sklonem k olupování a popraskání.

Tělové máslo vanilka: Na závěr naneseme tělové máslo vanilka a pačule obecná, které nádherně provoní vaší pokožku. Toto tělové máslo obsahuje mandlový a avokádový olej, bambucké máslo, mořskou řasu Dunaliella, která obsahuje přírodní karotenoidy.

Během této 60 min. procedury masírujeme nohy, záda a šíji.

Kdy není masáž vhodná?
Při akutních stavech - horečka a virová onemocnění, stavy opilosti a pod návykovými látkami, infekční onemocnění, krvácivé choroby, hnisavá a plísňová onemocnění, záněty (kloubů, dutiny břšní, ledvin, močových cest, žil atd.), křečové žíly, choroby dutiny břišní spojené s krvácením, onkologická onemocnění, těhotné ženy a ženy v šestinedělí, menstruace, těsně po jídle, místní poranění kůže aj., popáleniny, bolesti hlavy, alergie.