Hřejivý dotek

 Je vám zima? Přijďte se zahřát na uvolňující a voňavou masáž, která zahřeje vaše tělo, duši i mysl.
Během této masáže používáme masážní svíčku, jejíž konzistence se po zapálení přemění na voňavý, hřejivý olej. Tento teplý olej napomáhá k uvolnění zatuhlých svalů a jeho složení je čistě přírodní. V rámci této intuitivní masáže se zaměříme na záda, nohy, hýždě a šíji.

 Po masáži aplikujeme na pokožku speciální bambucké máslo, které je obohacené o hroznový olej, avokádový olej a vitamíny A, E, B. Balzám zajistí hloubkovou výživu pokožky, regeneruje, hydratuje a vyživuje pleť. Posiluje ochrannou bariéru. Obnovuje přirozenou funkci pleti a chrání ji proti vnějším vlivům, zpomaluje proces stárnutí a má hojivý efekt.

Kdy není masáž vhodná?
Při akutních stavech - horečka a virová onemocnění, stavy opilosti a pod návykovými látkami, infekční onemocnění, krvácivé choroby, hnisavá a plísňová onemocnění, záněty (kloubů, dutiny břšní, ledvin, močových cest, žil atd.), křečové žíly, choroby dutiny břišní spojené s krvácením, onkologická onemocnění, těhotné ženy a ženy v šestinedělí, menstruace, těsně po jídle, místní poranění kůže aj., popáleniny, bolesti hlavy