Medová masáž a okurkový zábal

 Medová masáž je výbornou detoxikační kůrou, která silně oživuje celý organismus a je velmi vhodné ji navštívit při jarních a podzimních detoxikačních kůrách.
Hlavním efektem medové masáže je odstranění toxinů až z hloubky tělesných tkání, napomáhá otvírání pórů a prokrvení pokožky. Tělo se nejen detoxikuje, ale díky medu se do těla dostávají důležité minerály a stopové prvky. Masáží nervových zakončení zad se stimuluje činnost orgánů. Samotná masáž zlepšuje funkci trávení, posiluje imunitu, uvolňuje svaly, oslabuje negativní projevy akné, má blahodárný vliv na kvalitu spánku, zmírňuje migrény a deprese.

Po masáži medem aplikujeme na záda okurkový zábal, který pokožku krásně zklidní a následuje 15 minutový odpočinek.


Tuto masáž je vhodné navštěvovat preventivně 1x měsíčně.


Nezapomeňte v den masáže, nejlépe hned od rána zvýšit příjem tekutin. Touto masáží zbavujeme intenzivně tělo usazených toxinů, proto je důležité hodně pít, aby se toxiny dostaly z těla ven.


Kdy není masáž vhodná?
Alergie na med, záněty ( kloubů, dutiny břišní, ledvin, močových cest atd. ), otevřené rány a modřiny, nedávné operace, virová a infekční onemocnění, kožní infekce a jiné problémy s pokožkou, popáleniny, těhotné ženy a ženy v šestinedělí, choroby dutiny břišní spojené s krvácením, onkologická onemocnění, vysoký krevní tlak,epilepsie, menstruace,těsně po jídle, přecitlivělost na teplo, celková slabost a nadměrné tělesné vyčerpání.