Čokoládová masáž

 Tato velice relaxační masáž přináší uvolnění celému tělu a pomůže každému unavenému a vyčerpanému organismu. Pomáhá také k detoxikaci díky vitamínům, aminokyselinám a minerálům vstřebávajícím se z čokolády přes pokožku. Zlepšuje náladu a uvolňuje stres. Hořčík v čokoládě ovlivňuje bolesti hlavy, soustředění a správnou činnost nervů. Flavonoidy a antioxidanty působí proti zánětům. Čokoládová masáž působí i proti stárnutí pokožky, vrací kůži pružnost a pomáhá redukovat strie.

 

Během této masáže používáme čokoládu s 96% kakaa. Tato čokoláda v sobě neobsahuje cukr.

V ceně masáže je zahrnut kokosový peeling s třtinovým cukrem od Pure Fiji, který šetrně odstraňuje suché pleťové buňky, pokožku zjemňuje a dodává jí zdravý pěstěný vzhled. (Tento peeling aplikujeme na základě dohody s klientem).

Kdy masáž není vhodná?
Při akutních stavech - horečka a virová onemocnění, stavy opilosti a pod návykovými látkami, infekční onemocnění, krvácivé choroby, hnisavá a plísňová onemocnění, záněty (kloubů, dutiny břšní, ledvin, močových cest, žil atd.), křečové žíly, choroby dutiny břišní spojené s krvácením, onkologická onemocnění, těhotné ženy a ženy v šestinedělí, menstruace, těsně po jídle, místní poranění kůže aj., popáleniny,exémy, bolesti hlavy, alergie...
Kokosový peeling: Alergie, cukrovka.