Archandělská tělová svíce

 

Archandělské tělové svíce jsou speciální verzí tělových svící, protože jsou energetizované specifickým způsobem.
Působí ve třech rovinách - fyzické, psychické a duchovní.


Fyzická rovina
Zmírňují či zcela odvádějí bolesti svalů, kloubů, hlavy, zmírňují až čistí záněty, váčky na zubu, cysty, myomy, kamínky, modřiny, otoky, nachlazení, chrapot, kašel, záněty dutin, trávicí potíže, zácpu, menstruační bolesti, ekzémy, alergie, detoxikují organismus, povzbuzují lymfatický systém, podporují imunitní systém, podporují proces hubnutí.

Psychická a mentální rovina
Uvolňují a ulevují od emocí jako jsou strach, úzkosti, neklid, potíže při učení, nespavost, vztek, stres, přetlak apod. Pomáhají relaxovat, uklidňují a odstraňují negativní myšlenky.

Duchovní rovina
Z aury odvádějí negativní energii, citová zranění, cizí energie a otevírají cestu k intuici a duchovní vědění.


Princip fungování svící
Tělové svíce vytváří cestu k odstraňování nahromaděných škodlivin (hlenů, bakterií, virů, otoků, plísní aj.) z těla. Při hoření svíce škodliviny teplem uvolňují a komínovým efektem jsou z těla vytahovány přes kůži ven. Hořením se ve svíčce vnitřní prostor naplní dýmem a vytvoří podtlak. Podtlak a takto vytvořená tahová síla ve svíci způsobí,že jsou škodliviny z podkoží vytahovány ven. Ty se usazují na studenou vnitřní stěnu svíčky a dochází k přeměně skupenství. Svíčka tímto způsobem také napomáhá likvidaci zánětu v organismu a přispívá k celkové regeneraci těla. Zároveň se rozpouští energetické blokády, zvyšuje se množství proudící energie a tím se spouští samoléčebný proces organismu.

Složení: včelí vosk, plátno, kurkuma

Prosím vemte na vědomí, že tyto svíčky mohou pomoci v různých situacích, avšak nenahrazují péči lékaře.
Tyto svíčky jsou originálně ručně vyráběné s atestem státního zdravotního ústavu, který je připraven k nahlédnutí před aplikací těchto svíček.